DKR Elektronik
 
 


 Katalog produktow


MODUŁY LED
STANDARD 12mm PLCC6
STANDARD 10mm PLCC2
SLIM 6mm PLCC2
SLIM 5mm PLCC2    NEW!!!
STANDARD RGB
WŁASNY MODUŁ LED
         

 

AKCESORIA
ZASILACZE LED
STEROWNIKI LED
ZŁĄCZA GNIAZDA/WTYKI
PRZEWODY KABLOWE


 
  O FIRMIE

 

      Nasza firma od roku 2004 specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnego oświetlenia LED dla firm. W kompleksowy sposób pomagamy naszym Klientom tworzyć innowacyjne i energooszczędne produkty wykorzystując w pełni możliwości technologii diod LED. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom staramy się spełniać wszystkie wymagania, co do jakości i klasy asortymentu oferowanego przez naszą firmę.

      Działając na rynku Polski Południowej, nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami polskimi, zadowolenie Klientów z oferowanych przez nas produktów oraz potencjał wynikający ze współpracy zaowocował dynamicznym rozwojem firmy.

      By móc zagwarantować naszym klientom jak największy wybór i satysfakcję oferujemy zarówno produkty gotowe, jak i te wykonywane na specjalne zamówienie. Każdy projekt i produkt traktujemy jako wyzwanie i możliwość dalszego rozwoju.

      Dysponujemy nowoczesnymi, niezawodnymi maszynami oraz zespołem składającym się z młodych, kompetentnych pracowników specjalizujących się w branży elektronicznej co gwarancje szybką i terminową realizację zamówień jednocześnie zapewniając najwyższą jakość produktu. Miła obsługa oraz szybka procedura załatwiania formalności jest dużym atutem firmy i bezsprzecznym argumentem przemawiającym za podjęciem współpracy z nami.

      Staramy sie wdrażać nowe technologie i uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje. Mamy nadzieję, że sprawna organizacja pracy, rzetelność i wiarygodność spowodują chęć podjęcie współpracy z nami przez wiele nowych firm. Liczymy na to, że dalszy wzrost realizowanych inwestycji, pozwoli nam w przyszłości rozszerzyć naszą działalnością na kraje UE.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

PICK_&_PLACEseparator
drukarka_apsPiec


E-mail: | Ostatnio modyfikowano : Kwiecień 5, 2010 | Copyright © DKR Elektronik